Drewmax KD 141

Dřevěná komoda KD141 z masivu borovice Široká komoda KD141 z přírodního borovicového dřeva patří mezi tradiční masivní nábytek. Celá komoda je zhotovena z kvalitního...
11 016 Kč
Doprava 480 Kč,Do měsíce
Doporučená nabídka Zarizuj.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (4)

Do měsíce • 1 varianta480 Kč52 neověřených recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 varianta480 Kč66 neověřených recenzíDalší informace
Do měsíce • Více variant719 Kč3 recenzeDalší informace
Do měsíce • Více variant719 Kč96 % • 1 026 recenzíDalší informace

Popis produktu

Dřevěná komoda KD141 z masivu borovice Široká komoda KD141 z přírodního borovicového dřeva patří mezi tradiční masivní nábytek. Celá komoda je zhotovena z kvalitního...

Parametry produktu

Výrobce
Hmotnost
30 kg
Barva / dekor
šedé
Materiál
dřevěné

Parametry produktu

Výrobce
Hmotnost
30 kg
Barva / dekor
šedé
Materiál
dřevěné

Popis produktu

Dřevěná komoda KD141 z masivu borovice

Široká komoda KD141 z přírodního borovicového dřeva patří mezi tradiční masivní nábytek. Celá komoda je zhotovena z kvalitního borovicového masivu tloušťky 22 mm. Záda komody a dna zásuvek jsou ze sololitu.

Komoda stojí na čtyřech kulatých nožičkách a poskytuje úložný prostor v podobě čtyř zásuvek a dvou dvoukřídlých skříněk s policí. Horní a spodní deska komody má hranu do oblouku. Vrchní desku lze použít k vystavení dekorativních předmětů, suvenýrů či fotografií. Šuplíky s kovovými pojezdy zajišťují lehké otevírání.

Díky čistému a minimalistickému designu se komoda hodí téměř do jakékoli místnosti v interiéru. Viditelná kresba přírodního dřeva dodává nábytku osobité kouzlo. S tímto kouskem nábytku vytvoříte krásný, mimořádně útulný a funkční interiér.

Rozměr:

  • šířka: 165 cm
  • výška: 76 cm
  • hloubka: 42 cm

Materiál: 

Borovicové dřevo je kvalitní a poměrně levné. Má střední tvarovou stálost, střední pevnost v ohybu a tlaku a snadno se opracovává. K jeho přednostem se kromě tvrdosti řadí i odolnost vůči vlhku.

Vzorník variant barevného provedení: *Upozornění!  Odstíny ve vzorníku se mohou od skutečného provedení lišit. Podání barev záleží na nastavení barevného spektra vašeho monitoru. 

Borovice surové dřevo je bez jakékoliv povrchové úpravy – je určeno pro vlastní ošetření např. olejováním, voskováním, mořením, nebo lakováním. Ostatní odstíny jsou mořené a lakované, nebo pouze lakované.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.