Drewmax KD 151

Dřevěná zásuvková komoda KD151 z masivu borovice Zásuvková komoda KD151 z přírodního borovicového dřeva patří mezi tradiční masivní nábytek. Celá komoda je zhotovena z...
7 620 Kč
Doprava 490 Kč,Do 2 týdnů
Doporučená nabídka Nábytek z lesa
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Do týdne • Více variant499 Kč80 % • 645 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 varianta480 Kč52 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Dřevěná zásuvková komoda KD151 z masivu borovice Zásuvková komoda KD151 z přírodního borovicového dřeva patří mezi tradiční masivní nábytek. Celá komoda je zhotovena z...

Parametry produktu

Výrobce
Hmotnost
20 kg
Barva / dekor
dekor ořech
Materiál
dřevěné

Parametry produktu

Výrobce
Hmotnost
20 kg
Barva / dekor
dekor ořech
Materiál
dřevěné

Popis produktu

Dřevěná zásuvková komoda KD151 z masivu borovice

Zásuvková komoda KD151 z přírodního borovicového dřeva patří mezi tradiční masivní nábytek. Celá komoda je zhotovena z kvalitního borovicového masivu tloušťky 22 mm. Záda komody a dna zásuvek jsou ze sololitu.

Komoda stojí na čtyřech kulatých nožičkách a poskytuje úložný prostor v podobě pěti zásuvek. Horní a spodní deska komody má hranu do oblouku. Vrchní desku lze použít k vystavení dekorativních předmětů, suvenýrů či fotografií. Šuplíky s kovovými pojezdy zajišťují lehké otevírání.

Díky čistému a minimalistickému designu se komoda hodí téměř do jakékoli místnosti v interiéru. Viditelná kresba přírodního dřeva dodává nábytku osobité kouzlo. S tímto kouskem nábytku vytvoříte krásný, mimořádně útulný a funkční interiér.

Rozměr:

  • šířka: 85 cm
  • výška: 92 cm
  • hloubka: 42 cm

Materiál: 

Borovicové dřevo je kvalitní a poměrně levné. Má střední tvarovou stálost, střední pevnost v ohybu a tlaku a snadno se opracovává. K jeho přednostem se kromě tvrdosti řadí i odolnost vůči vlhku.

Vzorník variant barevného provedení: *Upozornění!  Odstíny ve vzorníku se mohou od skutečného provedení lišit. Podání barev záleží na nastavení barevného spektra vašeho monitoru. 

Borovice surové dřevo je bez jakékoliv povrchové úpravy – je určeno pro vlastní ošetření např. olejováním, voskováním, mořením, nebo lakováním. Ostatní odstíny jsou mořené a lakované, nebo pouze lakované.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 varianta490 Kč90 % • 17 recenzíDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.