Gala Montana K3S

Popis produktu

Parametry produktu

Typ
se šuplíky
Hmotnost
29 kg
Barva / dekor
dekor dub lefkas
Materiál
laminované
Styl
moderní

Parametry produktu

Typ
se šuplíky
Hmotnost
29 kg
Barva / dekor
dekor dub lefkas
Materiál
laminované
Styl
moderní

Popis produktu

Komoda Montana K3S

Komoda Montana KS3 je ideální prvek vybavení jídelny nebo obývacího pokoje v každm bytu. Nábytek je vybavený hlubokými, prostornými zásuvkami, kter dodávají výjimečnou funkčnost. Moderní vzhled nábytku tvoří originální atmosfru kompozice.

Dostupnost třech barevných verzí usnadňuje přizpůsobení nabídky k požadavkům prostoru. Bezúchytkov přední části akcentují moderní charakter nábytku. Komoda ve spojení s ostatními prvky systmu tvoří unikátní kompozici, která přitahuje pozornost.

Vlastnosti systmu: moderní design nábytek vyrobený z laminovan desky tlustší korpusy viditelná struktura dřeva bezúchytkov přední části tři barevn verze na výběr osvětlení jako samostatn příslušenství nábytek v balících určený pro samostatnou montáž záruka 2 roky pevná konstrukce masivní tvary prosklen prvky moderní design atraktivní barevn provedení minimalistická forma

Systm nábytku Montanaje ideální nabídka pro osoby, kter ocení teplou atmosfru a klidn barevn kompozice. Kolekce je vyrobená z vysoce kvalitní laminovan dřevotřísky s viditelnou strukturou dřeva, díky čemuž je nábytek odolný vůči poškrábání. Toto je komplet o vysok funkčnosti, a díky jednoduchým a přirozeným tvarům celek vypadá výjimečně atraktivně a elegantně. Přirozen barevn provedení v odstínech dubu zdůrazňuje rafinovaný, a zároveň domácí charakter celku.

Barevn provedení nábytku na výběr: dub lefkas tmavý lanýžový dub smooth grey/dub lefkas tmavý

Nábytek Montana dostupný tak v kompletech. Podívejte se na ostatní nabídky obchodu!

Těšíme se na Váš nákup!

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.