Germania Oslo 192 x 40 cm

Popis produktu

Parametry produktu

Hmotnost
71.1 kg
Barva / dekor
dekor dub san remo
Materiál
laminátové
Výška
85 cm
Šířka
192 cm
Hloubka
40 cm

Parametry produktu

Hmotnost
71.1 kg
Barva / dekor
dekor dub san remo
Materiál
laminátové
Výška
85 cm
Šířka
192 cm
Hloubka
40 cm

Popis produktu

Komoda Germania Oslo nabízí velké množství úložného prostoru, který si zamilujete na první pohled. Díky kvalitnímu zpracování a korpusu z laminátu, doplněného dvířky z pevné MDF desky s ABS hranami a tichým zavíráním. Do komody můžete uložit velké množství předmětů a pro to jsou k dispozici 3 uzavíratelné police a 3 zásuvky. Podnož, horní deska komody a úchytky jsou vyrobené z masivního dubového dřeva v přírodní barvě. Hodí se do moderně zařízených interiérů se světlými prvky.

  • Pozn.: Vzor dřeva je dub Sanremo, který má lehký nádech do šedé barvy.
  • Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

  Zakupte produkt Bílá dřevěná komoda Germania Oslo 192 x 40 cm z kategorie Heureka.cz | Bydlení a doplňky | Nábytek | Skříně a komody | Komody za cenu 12569,00 od výrobce Germania

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.