Klupś Dalia

Přebalovací komoda z kolekce se třemi zásuvkami a přebalovací plochou. Vrchní přebalovací desku lze snadno demontovat a použít komodu i v pokoji školáka. Rozměry komody...
3 290 Kč

• Bytelná
    • Vzhled jako na obrázcích
    • Pohodové otevírání
    • Naprostá spokojenost
    • Když je nasazen přebalovací pultík, tak se hůře dostává do prvního šuplíku - s tím jsme počítali, jen kdyby někdo ještě zvažoval typ přebalovacího pultu :-)

• bytelný
    • složení není složité

Chvíli nám trvalo, než jsme zjistili jak fungují kolejnice u šuplíků.
    Po zjištění to už bylo jednoduché.
    Jen jsme si jednu kolejnici málem zničili - vypadali nám kuličky po kterých to jezdí. Naštěstí šly kuličky dát zpět a šuplík jezdí bez problému.

• Dobrá cena
    • Odpovídá popisu a fotografii
    • Dobré zpracování kovových pojezdů
    • Při montáži jsem musel oříznout zadní výplň o cca 5 mm aby ji bylo možné vložit do připraveného otvoru. V balíčku se spojovacím materiálem chybělo několik spojovacích dřevěných kolíčků.

Typ
Šířka
80 cm
Hloubka
45 cm

Přebalovací komoda z kolekce se třemi zásuvkami a přebalovací plochou.

• Rozměry komody včetně přebalovacího pultu: 89 x 80 x 74 cm . Rozměry přebalovací plochy : 72,5x50 cm
  • Povrchová úprava: Zdravotně nezávadný lak

Ke komodě je možné přiobjednat přesně padnoucí přebalovací podložku v možnostech výše.

Přebalovací podložka je v bílých barvách s náhodným decentním dekorem.

Komoda je zasílána v krabici v rozloženém stavu.

Vlastnosti přebalovací podložky:

• Podložka je vhodná pro děti od narození, šetrná k pokožce
  • Vyrobena z bezftalátového vodou omývatelného PVC
  • Zvýšené okraje chrání dítě před úrazem
  • Lze použít kdekoliv na rovné ploše
  • Rozměry: 70 x 50 cm
  • Výška matrace: 3 cm

Barva a vzor podložky je zasílán náhodně.

Rozměry:

• Pohodové otevírání
    • Naprostá spokojenost

• bytelný
    • složení není složité

Chvíli nám trvalo, než jsme zjistili jak fungují kolejnice u šuplíků.
    Po zjištění to už bylo jednoduché.

• Dobrá cena
    • Odpovídá popisu a fotografii
    • Dobré zpracování kovových pojezdů

• Hezký design
    • Kvalitní materiál
    • Prostorný přebalovací pult
  • , zakoupeno v Ájashop

• Vypadá super,hodně místa v suplikach, jednoduché na sestavení.

• Krásný prebalovak
    • Zdá se kvalitni
  • , zakoupeno v eAndílek.cz

I kdyz vse bylo original zabalene. U dvou desek byly poskozene rohy.

• , zakoupeno v eAndílek.cz

Krásná, skvěle vypadající. Výborná cena.