Marckeric Berna 130 x 45 cm

Popis produktu

Parametry produktu

Hmotnost
35 kg
Barva / dekor
bílé
Materiál
dřevěné
Výška
80 cm
Šířka
130 cm
Hloubka
45 cm

Parametry produktu

Hmotnost
35 kg
Barva / dekor
bílé
Materiál
dřevěné
Výška
80 cm
Šířka
130 cm
Hloubka
45 cm

Popis produktu

Elegantní komoda Berna značky Marckeric je vyrobená z masivního borovicového dřeva. Díky použití přírodní barvy získává skříň na unikátnosti a stylu. Bude skvělým doplňkem nejen vašeho obývacího pokoje, ale také ložnice či komerčních prostor. Praktický prostor pro váš inventář zajistí několik zásuvek. Doporučujeme tuto skříň kombinovat také s ostatními produkty řady Berna, získáte díky tomu dokonalou souhru nábytku ve vašem interiéru.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem. Zakupte produkt Borovicová komoda Marckeric Berna 130 x 45 cm z kategorie Heureka.cz | Bydlení a doplňky | Nábytek | Skříně a komody | Komody za cenu 8398,00 od výrobce Marckeric

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.