Marckeric Misti 110 x 40 cm

Popis produktu

Parametry produktu

Barva / dekor
červené
Materiál
dřevěné
Výška
80 cm
Šířka
110 cm
Hloubka
40 cm

Parametry produktu

Barva / dekor
červené
Materiál
dřevěné
Výška
80 cm
Šířka
110 cm
Hloubka
40 cm

Popis produktu

Elegantní komodu Marckeric Misti z masivního borovicového dřeva si zamilujete. Červená barva vytváří atraktivní vzhled, díky čemuž získává skříň na unikátnosti a stylu. Bude skvělým doplňkem nejen vaší ložnice. Praktický úložný prostor zajišťuje hned několik zásuvek. Doporučujeme tuto komodu kombinovat také s ostatními produkty ze stejné kolekce.

  • Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.
  • Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod.  Zakupte produkt Červená borovicová komoda Marckeric Misti 110 x 40 cm z kategorie Heureka.cz | Bydlení a doplňky | Nábytek | Skříně a komody | Komody za cenu 7097,00 od výrobce Marckeric

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.