Moebel Living Meghan s mozaikou

Popis produktu

Parametry produktu

Barva / dekor
hnědé
Materiál
dřevěné
Výška
76 cm
Šířka
177 cm
Hloubka
45 cm

Parametry produktu

Barva / dekor
hnědé
Materiál
dřevěné
Výška
76 cm
Šířka
177 cm
Hloubka
45 cm

Popis produktu

Stylová komoda Meghan se nechává inspirovat v originálním designu, který do vašeho interiéru přinese etno atmosféru. Korpus z masivního mangového dřeva a lakovaná geometrická kovová podnož vytváří specifický celek, který rozzáří každou místnost a komoda se tak stane dominantním prvkem vašeho interiéru. Komoda skvěle zapadne do moderních interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání. Zakupte produkt Moebel Living Masivní mangová komoda Meghan s mozaikou 177 x 76 cm z kategorie Heureka.cz | Bydlení a doplňky | Nábytek | Skříně a komody | Komody za cenu 21164,00 od výrobce Moebel Living

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.