Nábytek Bogart dvoudveřová s 4 zásuvkami Loftia artisan/Černý mat

Popis produktu

Parametry produktu

Typ
se šuplíky
Barva / dekor
černé
Materiál
z dřevotřísky
Dětské
ne
Počet zásuvek
4
Styl
moderní

Parametry produktu

Typ
se šuplíky
Barva / dekor
černé
Materiál
z dřevotřísky
Dětské
ne
Počet zásuvek
4
Styl
moderní

Popis produktu

Komoda dvoudveřová s 4 zásuvkami Loftia - artisan/Černý mat - BOGART.

Elegantní a stylová komoda Loftia je ideální výběr pro kompozici obývacích interirů, a tak i jídelen. Prvek je vybavený dvěma skříňkami s policemi a čtyři zásuvky, díky čemuž snadno v nich umístíte větší množství předmětů.

Komoda Loftia je optimálním spojením efektního vzhledu a praktickho charakteru. Model je ideální do moderních interirů, zejmna zařízených v loftovm stylu.

Vlastnosti produktu: moderní stylistika atraktivní forma bezúchytkov přední části, frzovan objemn vnitřky prvků vysoká kvalita provedení trvanlivá konstrukce nábytek není volně stojící rozměry se mohou lišit až o 0,5 cm nábytek pro samostatnou montáž estetick provedení frzovan úchyty objemný úložný prostor

Provedení: korpus - laminovaná deska 16 mm čelo - MDF deska s PVC folií černý mat - 18 mm záda nábytku vyroben z HDF desky

Barevn provedení: artisan /černý mat

Podívejte se na plnou kolekci Loftia - BOGART.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.