Pinio Moon

Komoda Moon malá 2 prostorné výsuvné zásuvky 1 otevřená police komoda je velmi účelně navržena - zastane funkci přebalovacího pultu o rozměru 66 x 50 cm, komodu můžete...
5 298 Kč
Doprava zdarma, Do měsíce
Doporučená nabídka Mymino.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do měsíce • 1 variantaZdarma80 % • 42 recenzíDalší informace

Popis produktu

Komoda Moon malá 2 prostorné výsuvné zásuvky 1 otevřená police komoda je velmi účelně navržena - zastane funkci přebalovacího pultu o rozměru 66 x 50 cm, komodu můžete...

Parametry produktu

Výrobce
Hmotnost
39.2 kg
Barva / dekor
bílé
Materiál
z dřevotřísky

Parametry produktu

Výrobce
Hmotnost
39.2 kg
Barva / dekor
bílé
Materiál
z dřevotřísky

Popis produktu

Komoda Moon malá 2 prostorné výsuvné zásuvky 1 otevřená police komoda je velmi účelně navržena - zastane funkci přebalovacího pultu o rozměru 66 x 50 cm, komodu můžete přistavit k postýlce Moon 120x60 cm, Moon 140x70 cm komfort užívání zvýší tichý dojezd zásuvek, což umožní používání i během spánku dítěte

Ocenění

Nádherná kolekce dětského nábytkuje Moon je jedinečná svým zpracováním a designem. Kolekce nábytku Moon získala prestižní ocenění v nábytkářském průmyslu Diamant 2015 za vynikající zpracování, kvalitu, perfektní design a originalitu. Stříbrnou medaili - Supermama Awards 2015, a stříbrné umístění v soutěži volba rodiče Awards 2015.

Popis kolekce

Svěží kolekce nábytku Moon byla navržena ve velmi čisté a jednoduché formě. Osloví milovníky moderního a minimalistického stylu.

Hodí se do moderních i stylových interiérů.

Kolekce Moon se skládá z 11 dílů, které Vám umožní libovolné uspořádání nábytku, kdykoli můžete dokoupit další kusy podle potřeb a věku dítěte.

Komfort užívání zvýší tichý dojezd dvířek a zásuvek, což umožní používání i během spánku dítěte.

Nábytek Moon má zaoblené hrany, zaručuje tak maximální bezpečnost používání.

Bezúchytové provedení celkově podtrhuje čistý styl nábytku.

Rostoucí nábytek

Nábytek, který roste s vaším dítětem - kolekce Moon díky jednoduché přestavbě nábytku z batolecího na předškolní a školní věk bude dětem sloužit mnoho let.

Nábytek z této kolekce umožňuje postupně upravovat, popř. vkusně doplňovat pokoj podle potřeb a věku dítěte.

Jednoduchou demontáží bočnice změníte postýlku na menší postel pro batole nebo předškoláka, můžete také postýlku doplnit bariérkou Moon, která brání vypadnutí dítěte z postele.

V kolekci Moon nalezene velmi originální a praktické komody. Malou komodu Moon lze přistavit k postýlce, vznikne tak přebalovací pult.

Přidáte-li k velké komodě přebalovací pult, užijete si komodu spolu s miminkem, až splní svoji funkci, můžete přebalovací pult snadno odmontovat a získáte opět klasickou komodu pro Vaše dítě.

Rostoucí dětské postýlky Moon jsou velmi kvalitní a stabilní.

Materiál

Kolekce nábytku Moon je vyrobena z kvalitní lakované MDF, perforovaný rošt u postýlek, vnitřní police a dna zásuvek z kvalitního lamina.

Veškerý materiál na výrobu splňuje nejpřísnější evropské hygienické i bezpečnostní normy.

Postýlky a postele jsou certifikovány a testovány v souladu s evropskými normami z hlediska bezpečnosti a životnosti podle PN-EN 716-1 (EN 716-1) a ČSN EN 716-2 (EN 716- 2).

Odstín

Jemný bílý odstín navozuje pocit klidu, harmonie a bezpečí.

Vrchní nátěr - ekologická barva na vodní bázi.

Důraz je kladen na produkty nejvyšší kvality, příznivé ke zdraví a šetrné k životnímu prostředí.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.