Songmics Vasagle Sider od 1 709 Kč - Heureka.cz

Songmics Vasagle Sider

Popis produktu

Parametry produktu

Hmotnost
23.1 kg
Materiál
dřevěné
Počet zásuvek
0
Výška
70 cm
Šířka
100 cm
Hloubka
35 cm

Parametry produktu

Hmotnost
23.1 kg
Materiál
dřevěné
Počet zásuvek
0
Výška
70 cm
Šířka
100 cm
Hloubka
35 cm

Popis produktu

Hledáte způsob, jak vašemu domovu dodat industriální eleganci a venkovský půvab? Komoda Vasagle Sider v rustikálním hnědém a černém provedení je tím pravým kouskem nábytku, který vaši jídelně, kuchyni, obývacímu pokoji nebo chodbě vnese jedinečnou atmosféru inspirovanou trendy rustikální stodoly.

S dostatečným úložným prostorem, 3 otevřenými přihrádkami a 2 nastavitelnými policemi skrytými za dveřmi vám tato komoda poskytne místo pro vaše oblíbené dekorace, nádobí a mnoho dalšího. Vaše domácnost bude nyní elegantní a organizovaná. Navíc už nemusíte trávit hodiny složitou montáží nábytku. S jasnými návody a označenými díly budete mít tuto krásu připravenou během chvilky. Komoda vám nabízí možnost využít ji podle vašich potřeb. Použijte ji k uložení talířů a šálků, vystavení květinových váz nebo k aranžování dekorací. Vytvořte z ní praktickou skříň, stylový konzolový stůl nebo dekorační kredenc - možností je mnoho. Tato skříňka je nejen stylovým doplňkem, ale také ideálním prvkem pro vaše budoucí večírky.

Specifikace produktu:

Industriální styl

Dostatek úložného prostoru

Originální design

Nastavitelné nohy

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.