Kondela Royal KS5

Provedení: Úzká komoda s pěti zásuvkami z kompletu ROYAL. Elegantní nábytkový systém ROYAL v anglickém stylu je vhodný na zařízení obývacích pokojů, jídelen a ložnic. Díky němu...
5 050 Kč

57 cm
Hloubka
46 cm

• , zakoupeno v Nabytek-forliving.cz

• Už jsem si koupila skleník a jsem spokojená.
    • Suplikova komoda přišla rozbitá .Ještě mám vyhlidnute další kousky,ale uvidím jak dopadne reklamace.Obchod komunikuje, vše se vyřizuje tak uvidíme.
  • , zakoupeno v Nabytek-forliving.cz

• S komodou jsme spokojeni, sestavení bylo jednoduché.
    • Šroubky u úchytů nemají správnou délku.

• malé šuplíky

Šířka
57 cm
Hloubka
46 cm

Provedení: Úzká komoda s pěti zásuvkami z kompletu ROYAL.

Elegantní nábytkový systém ROYAL v anglickém stylu je vhodný na zařízení obývacích pokojů, jídelen a ložnic. Díky němu si snadno vytvoříte sestavu nábytku podle Vašich představ.

Nábytek ROYAL je zhotoven z laminované dřevotřísky v zajímavé barevné kombinaci bílá sosna skandinávská / dub divoký. Doplněn je ozdobnými lištami.

Zásuvky a dvířka nábytku disponují kovovými úchyty.

Komponenty ze série se objednávají jednotlivě. Jejich přehled naleznete v souvisejícím zboží.

Dodáváno v demontu.

• , zakoupeno v Nabytek-forliving.cz

• Už jsem si koupila skleník a jsem spokojená.
  • , zakoupeno v Nabytek-forliving.cz

• S komodou jsme spokojeni, sestavení bylo jednoduché.
    • Šroubky u úchytů nemají správnou délku.

• malé šuplíky

• Mám to v bílém provedení je to krásný nábytek k nám na statek ideální
    • nic jsem nenašla

krásný i můj 16 letý syn si s montáží poradil

• , zakoupeno v Nabytek-forliving.cz

• Hezky řemeslně zpracováno.
    • Špatně přeložený návod, je málo srozumitelný.
    • Některé díly neoznačené, předvrtané díly ve stěně neodpovídají návodu.

Tento výrobek patří mezi dražší. Lépe je obětovat další peníze a nechat si jej smontovat.Já montáž zatím nedokončil a odložil na neurčito. Nemohu jej zatím užívat.

• , zakoupeno v Nabytek-forliving.cz

líbil se mě styl nábytku hodí se do statku

• , zakoupeno v Nabytek-forliving.cz

komoda se mi líbí,ale již se mi pokazil jeden šuplík.