Tenzo Lipp I. 176,5 x 43 cm

Popis produktu

Parametry produktu

Hmotnost
61 kg
Barva / dekor
zelené
Materiál
z dřevotřísky
Výška
76 cm
Šířka
176.5 cm
Hloubka
43 cm

Parametry produktu

Hmotnost
61 kg
Barva / dekor
zelené
Materiál
z dřevotřísky
Výška
76 cm
Šířka
176.5 cm
Hloubka
43 cm

Popis produktu

Komoda Lipp značky Tenzo je vyrobena z kvalitní lakované MDF v matně černé barvě a stojí na štíhlé kovové podnoži, která jí dodává symetrii a harmonický vzhled. Úložný prostor je v ní rozčleněn do dvou dvířek a dvou šuplíků. Úchytky jsou v šuplících i ve dvířkách vyřezány a představují jedinečný charakteristický rys celé produktové řady. Rozsáhlá řada LIPP obsahuje více druhů produktů, komodu tak můžete libovolně kombinovat s konferenčním stolkem, jídelním stolem i TV stolkem - všechny produkty jsou dostupné ve třech barvách.

Pozn.: Interiérová fotografie je pouze ilustrační, barva komody odpovídá úvodní produktové fotografii. Zakupte produkt Matně černá lakovaná komoda Tenzo Lipp I. 176,5 x 43 cm z kategorie Heureka.cz | Bydlení a doplňky | Nábytek | Skříně a komody | Komody za cenu 19940,00 od výrobce Tenzo

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.