Teulat Arista 165 x 40 cm

Popis produktu

Parametry produktu

Barva / dekor
bílé
Materiál
z dřevotřísky
Výška
78 cm
Šířka
165 cm
Hloubka
40 cm

Parametry produktu

Barva / dekor
bílé
Materiál
z dřevotřísky
Výška
78 cm
Šířka
165 cm
Hloubka
40 cm

Popis produktu

Komoda Teulat Arista bude stylovou ozdobou každého moderního interiéru obývacího pokoje i ložnice. Dominantní světle zelená barva podtrhuje minimalistický design této komody, se kterým kontrastuje vrchní deska s dubovou dýhou v přírodním odstínu. Úložný prostor je prakticky rozčleněn do polic a výsuvných zásuvek, což vám bude ulehčovat organizaci vašeho inventáře. Moderní styl komody podtrhuje tenká lakovaná kovová podnož, která barevně ladí se zbytkem komody.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem. Zakupte produkt Světle zelená dubová komoda Teulat Arista 165 x 40 cm z kategorie Heureka.cz | Bydlení a doplňky | Nábytek | Skříně a komody | Komody za cenu 15360,00 od výrobce Teulat

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.