Nábytek Mikulík Vranovice Aura 3

Komoda AURA 3 je rozměrově nejužším typem komody ze sestavy nábytku AURA, ke které lze zakoupit i typově stejnou manželskou postel. Svou oblibu získala nejen díky své velikosti...
8 830 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka Klik-nabytek.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchoduZdarma94 % • 725 recenzíDalší informace

Popis produktu

Komoda AURA 3 je rozměrově nejužším typem komody ze sestavy nábytku AURA, ke které lze zakoupit i typově stejnou manželskou postel. Svou oblibu získala nejen díky své velikosti...

Parametry produktu

Barva / dekor
dekor jasan
Materiál
laminované

Parametry produktu

Barva / dekor
dekor jasan
Materiál
laminované

Popis produktu

Komoda AURA 3 je rozměrově nejužším typem komody ze sestavy nábytku AURA, ke které lze zakoupit i typově stejnou manželskou postel. Svou oblibu získala nejen díky své velikosti a hloubce, ale také díky široké škále barev laminovaných desek, díky kterým můžeme interiéry místností velmi hezky oživit. Komoda je pořizována nejen do ložnic a obývacích pokojů, ale také do dětských pokojů, pracoven a kanceláří. Komoda je jedním z kousků nábytku z kolekce kvalitního Českého nábytku. Materiálově je komoda vyrobena z laminované desky dvou tlouštěk a ohraněna ABS hranami v dřevodezénu. Komoda je doplněna o praktické zásuvky s úchytkami. Pro velkou oblibu byla tato komoda rozšířena v jednom ze svých rozměrů, takže máme možnost volby, zda si vybereme komodu hloubky 36 nebo 43 cm.

Materiál komody: - laminovaná deska tl. 18 a 25 mm (boční stěny síly 25 mm pro větší stabilitu a pevnost) laminované desky značky Egger nebo Kronospan (dle zvoleného dekoru)

  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál
  • ochranné krytky - plast
  • úchytky
  • výsuvy zásuvek:

v základu ceny jsou klasické výsuvy - příplatkově lze doobjednat - kvalitní 3D skryté plnovýsuvy s tlumením a dotahem.

Rozměry komody AURA 3:

  • var.1 (š x h x v): 160 x 36 x 86 cm
  • var.2 (š x h x v): 160 x 43 x 86 cm.

 

Komoda se typově hodí:

  • ke skříním AURA
  • komodám: komoda AURA 1 a nebo komoda AURA 2
  • nočnímu stolku AURA.

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce s tradicí.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.